Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 11. 2006.   #70
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Citat:
Originalno napisao sirNemanjapro
Sto se tice priznanja nagrade, pa kao sto znate, MARKETING je ono sto moze jedino promovisat ADPTWA do mere gde ce svaka iole pismena osoba kojoj radis sajt pitati: "Ej, jesi li ti tamo na onome... Kako ga zovu... A da, Anjual DevProTok Veb Avords?" (dramatizovano radi povecanja paznje, jel uspelo? )
Citat:
Originalno napisao sirNemanjapro
Uporan sam sa tim, da nema nagrada, a ako ih ima da SVE idu u HUMATARNE SVRHE, pre svega deci u Tirsovoj, a zatim i deci ostalim prokletijama ovoga crnog sveta. Kosovo... Da se zaustavim ovde.
Nagrada je uneti u svoj CV i to da ste bili nominovani za ADPTWA, a kamo li osvojili!
Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Ako Goran Anicic, ja, Bizinger, Varagic, ... iz klasicnih te mungos i ostala ekipa iz onilne medija ne mozemo da dovoljno da podignemo tenziju glede ove nagrade i "visibility" ona ni ne treba da se bavimo poslom kojim se bavimo.

Najbolja promocija nagrade bice kvalitet nagradjenih radova .. uostalom.

Miloje
Evo ti odgovora i na moj i tvoj post >>>

Citat:
Originalno napisao bluesman
Što se tiče promovisanja, ti ne treba da rade b92 i ko zna ko, već sami dobitnici nagrada ako to žele. Ne znam zašto toliko insisitraš na komercijalizaciji svega toga.
Srenuo bih paznju na:
Citat:
Originalno napisao bluesman
Ne da se skupi nas 10 nego sam rekao "minimum 10" a to znaci da moze da bude i 10.000. Sto se tice ostalog, vec sam rekao sta sam imao - da se ne ponavljam.
A onda posle toga
Citat:
Originalno napisao bluesman
Što se "žirija" tiče, mislim da ne može jednako da se računa recimo dinketov glas i nemanjin glas.
Znaci bice sastavljen od minimum 10 ljudi za koje TI smatras da mogu da budu u ziriju. I dont like this one bit.

Slazem se za pod domen, awards.devprotalk.com .

Samo mi se cini da sto vise ova tema ide u neku dalju raspravu sve se vise otudjuje od ideje da ce ovo biti ravnopravno glasanje svih ljudi iz web branse IT industrije sa devprotalk foruma.

U postu #54 sam rekao sta sam imao, tako da nemam sta bitnije da dodam.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat