Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 12. 2006.   #239
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Dragane, ako ti se smuči to što radiš ili ako jednostavno želiš više slave i popularnosti, predlažem da menjaš zanimanje i postaneš političar

Samo da podsetim da Case i projekat je isto što i mockup i gotov sajt, ne znam šta treba da znači ovo pod BTW. Ako je trebalo nekoga da impresionira - verujem da su poslediplomci potrošili sve emocije, tako da za nas nije ostalo ništa impresivno. Na kraju, mi smo samo ... kako si ono rekao... neozbiljni. Toliko neozbiljni da nismo pre 3 meseca umeli da prepoznamo u šta će ovo da se pretvori.



Dakle, sistem je odličan, treba samo redakcija da se nauči, pa će onda da se vidi kako sistem "razbija"? Daj mi link do tog sistema, očigledno ne gledamo u isto.

Nego degojs, izgleda da smo ti i ja bili najviše zainteresovani da vidimo da load balancing pa još open source rešenje.

Hajde da se igramo nostradamusa još malo... "javlja mi se" da do proleća neće biti ispoštovani svi uslovi iz konkursa, ako ikada i budu. Pa makar rizikovao da budem najneozbiljniji od neozbiljnih.

Off Topic: To što ne ide do zadnje strane zahvali nixi i njegovoj preporuci extenzije za VB, sledeći put ćemo objaviti konkurs za ekstenziju. Za sada preporučujem da koristiš link "nove poruke" iz glavnog menija - tamo sve radi kako treba


Ne vredi, zovi me sujetan ili kako god želiš, ali kada me sa skoro 37 godina i posle toliko stvari koje svakodnevno radim neko nazove "neozbiljan", "nedorastao" ...ja sam kao pit bul. A sada mogu javno da ti kažem da bih ti ja (a takvu ili bolju sposobnost ima bar još 10 ljudi na ovom forumu) ovo odradio SAM, levom rukom, za 2 meseca i ne bi sigurno imao ovolike probleme, ako bi uopšte imao bilo kakav problem.

__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat