Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 12. 2006.   #241
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić
Prosto je neverovatno kako Marko Bijelić ima analitičan sistem razmišljanja za svoje godine
Prosto je neverovatno kako ti koristiš svaku priliku da se uvlačiš kome god možeš. Sad Marko treba da napiše na svom posećenom blogu lepo o tebi i to je to, zar ne?

To gore povlači da smo mi ostali glupi, ne umemo da razmišljamo. Ne znamo ni za tu "dramaturgiju stranice". Nismo baš ni tako česti na raznim predavanjima (kao predavači, naravno). Zna se ko ima prednost, je l' da?

Al' eto pa, ispade, znamo šta može da se uradi za mesec-dva, a šta ne.

(A Marko svoja razmišljanja možda stvarno duguje svojim godinama. Samo što se to zove - naivnost.)


Citat:
Off Topic:
Ako postoji mogućnost, pozvao bih te da dođeš u petak u Novi Sad da održiš jesno predavanje pred postdiplomcima (case study day), prespavaš u NS-u, a u subotu da odemo zajedno do BG-a da tamo održiš predavanje na VETŠ-u (oba predavanja su honorisana i plaćeni su troškovi puta). Ako možeš, preko maila ćemo se dogovoriti detalje (izvinjavam se za zloupotrebu posta, ali mi je ovo došlo ko kec na jedanaest u odnosu termine predavanja sledeće nedelje).
Ma daj da iskoristim priliku i malo se reklamiram..
(Postoje na ovom forumu privatne poruke..)


I ovim bi degojs out, nema tu šta da se priča mnogo više.. Žao mi je samo kad vidim da mladi ljudi kao npr. Dragan Babić ili Ilija Studen ne dobiju ni priliku da konkurišu. Šteta. Šta je tek reći za malo starije i iskusnije u poslu, koji bi to isto uradili, što kaže Goran, za 2-3 nedelje? Da komentar boccio-a ni ne pominjem i njihov CMS i šta reče čovek.. Pfff..
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 02. 12. 2006. u 10:09.
degojs je offline   Odgovorite uz citat