Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 12. 2006.   #10
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Ne znam, meni je i ovih 19 inca malo prostora. Vodi racuna o jos jednoj nezgodnoj stvari, cest je slucaj da TFT mnitor nudi prirodnu rezoluciju koaj je visa nego sto je pogodno za njegovu velicinu. Ako naletis na to, ima da ti sve na ekranu bude tako sitno da ce oci svakako da te bole od piljenja.

Ja doduse ima jos jedan nezgodan problem za izbor monitora, i kd kuce i u kancelariji na radnom mestu imam desktop racunar i na njima uglanvomi radim, ali imam i laptop koj korsitim za adminstraciju, korespondenciju, terenske poslove, a cesto na njemu i radim kada nisam kod kuce ili u kancelariji.

Na oba radna mesta imam preklopnik tako da lapotpu ukljucim i spajam na tastaturiu, misa i monitor koji inace korsitim za desktop. E tu je kvaka. Laptop ima, razumljivo, nizu rezoluciju ekrana nego desktop. Na CR Tmonitoru to nije problem ali na LCD jeste, jer LCD dobro prikazuje sliku smao na svojoj prirodnoj rezoluciji.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat