Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 12. 2006.   #10
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Citat:
... kad smo kod toga, juče sam imao ponudu da stavim virus na jedan server, pa kad sam rekao "zajebi, ne bavim se time", kaže čovek "e, koji si ti haker?". Pa ko ti je uopšte rekao da sam ja haker? ...
Cesto mi se desavaju slicne situacije

Back on topic:
Ja u skoli nisam video nista od onoga sto sam trebao da naucim u vezi sa programiranjem, cak sta vise desavalo mi se da upadnem u probleme zato sto profesori nemaju dovoljno znanja. U srednjoj mi je novopecena programerka zalepila keca iz C-a a kada sam joj rekao da proveri to sa nekim iskusnijim dosla je posle par dana i dala mi 5.

Nije bilo napisano isto (a ni slicno) kao kod nje u svesci ...

Druga stvar je kada sam polagao ispit "Metode programiranja", profesor (tj asistent) je pregledao zadatke tako sto je stavljao providnu foliju sa resenjima preko nasih zadataka
Poludeo sam kada me je oborio, sve sam morao na tenane da mu objasnjavam kako sta radi ...

Ukratko, zao mi je sto sam u skoli gubio vreme ... ( mada mi nije zao svog onog piva )
Ivan je offline   Odgovorite uz citat