Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 12. 2006.   #34
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao dee
Inace, osobno ne bih dopusio opciju 'no opinion' jer ona ne znaci nista u smislu rezultata (da kazemo drugacije, povecava entropiju rezultata, a svrha svakog istrazivanja je smanjit je); podsjeca me na dijeljenje s nulom.
pa nije bas tako, ako udaras tacku na grafiku (0,0) ti je sasvim legitiman rezultat , zar ne? Ili je zabranjeno biti politicki umeren ?

vecina profi anketa koje sam u zivotu imao prilike da vidim (a video sam ih dosta jer mi bivsa devojka vodi firmu za istrazivanje trzista) ima taj srednji odgovor, verovatno ljudi koji to prave znaju sta rade, ne rade to tek tako...

a i cisto logicno gledano tako dobijeni rezultati bi bili realniji, jer ja stvarno za neke stvari ne mogu da se odlucim, bilo da ne znam dovoljno o tome, bilo da sam svestan i losih i dobrih stvari.. ako me teras da zauzmem jednu stranu, ti time mozda dobijes vecu diferenciranost rezultata, ali to onda vise nije realna slika stanja...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat