Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 12. 2006.   #14
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default

U tome i jeste caka sajt od jedne strane automatski nema mogucnosti da se klikne na interne linkove, sve externe nabijes dole u dno, postavis 3 reklame, najbolje pali da se gore u vrhu postavi 4 slicice u redu pa ispod 728x90, i CTR preko 30% dodje ko od sale. Na digital pointu sam nalazio toliko objasnjenja kako to uraditi da je prosto neerovatno da niko nemoze da prebaci 2% ja i sa jednim shopom imam ~5% i cena klika je visoka sto znaci da nije fraud, uz to prikazujem reklame samo engleskom govornom podrucju, cak sam i nemce izbacio iako je i za njih visoka cena nogo vole da lupaju po reklamama.

A ES ekipa, mislim olesnici koji posecuju teme o adsense, odma da kazem nije to niko ko posta na ES, vec samo gleda ko radi sa adsense, organizovano rade fraude drugim webmasterima, Gojko mi je davao logove da bih analizirao koje su potencijalne opasnosti, posto znam neke od njih onda znam da su neki od njih u srbiji, bosni, hrvatskoj, svetskoj, svajcarskoj, onda sa logovima sam naleteo i na neke iz nemacke i engleske, njima vise neplasiram reklame i nijedan jedini fraud nisam imao.

A da kada sam jednom bio objavio jedan svoj url na ovom forumu, dosao lik na moj site i raspalio 40 frauda SBB IP adresa.

U svakom slucaju google nije glup, redovno razmenjujem mailove sa njima, i nikada vam nece ugasiti acount zbog dripaca, osim ako taj dripac nekoristi istog providera kao vi
__________________
bre cbc fb
Baic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Baic za poruku: