Tema: Sezam(NE)pro
Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 10. 2005.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao cvele
nije mi jasno ovo

Reseller -> 20 domena lol

imam 2 reseller accounta na oba neogranicen broj svega... i nigde nisam video drugaciju ponudu... no za sve postoji prvi put ))
Ne razumem LOL? Imas 20GB i 20 domena, sta si mislio da radis sa time? Da stavis 1000 sajtova? Pa mozemo da se igramo sarene laze pa da ti kazem imas 1000 domena, ali sta ces da radis sa time? Da dajes hosting po 2 Mb i 2Mb bandwidth?

Ovde iskreno i otvoreno imas 20 domena na 2 GB, znaci mozes da otvoris 20 domena sa po 100 Mb i 10GB BW prostora sto je neki minimum za bilo koji sajt za koji neko hoce da dâ pare. Nikome se ne isplati da proda 100 domena po 10Mb i 1BG BW. Pa da je tako kao sto ti kazes niko se nebi bavio hostingom, svi bi bili reselleri.

Mozda treba da prvi put dobro razmislis sta si dobio a ne da razmisljas tako brzopleto "LOL, ja imam neograniceno sve"?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 30. 10. 2005. u 21:02.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat