Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 12. 2006.   #8
ZeroStyle
profesionalac
Qualified
 
Avatar ZeroStyle
 
Datum učlanjenja: 22.09.2006
Poruke: 115
Hvala: 0
2 "Hvala" u 1 poruci
ZeroStyle is on a distinguished road
Default

Ja odavno se spremam da napisem nesto na tu temu ali nikad vremena, jednostavno mislim da dosta ljudi zivi u zabludi, prvi sarajevo-x idu s takvim clancima da bi povecali bazu usera na blogger.ba koji je u njihovom vlasnistvu. Naime s vremena na vrijeme izlaze ovakve teme koji blogove kuju u oblake, tj je nesto sto mjenja svijet bla bla a uopce nemaju pojma o cemu pisu. Naime potrebno je da neko napise jedan clanak sta je blog, i sta znaci kvalitetan blog. Za mene blog koji oni podizu u nebesa je samo hrpa smeca nista vise ali zato bloga poput pusione, ili borja, ili biznisblog , pa dnevnikelektrika itd to su blogovi koji podizu web na novi nivo mada je veoma cesto u pozadini toga vlastito cms rijesenje i veoma mocna masinerija iza toga za razliku od glupih blogova na nekim stranicama na koje se registrujes s dva klika.

Ono sto me nervira sad iskljucivo kod nas je veliki broj blogova, od svih ti blogova mozda ima izuzetaka ali u vecini slucajeva su neko sranje , nigdje veze i sta se desava ja trazim neku jebenu informaciju na lokalnom pretrazivacu pogodak ili google i prvih 5 stranica mi izbacuje rezultate ****in bloga kojeg kad otvorim nema nista pametno osim baljezganja djecice od 12 godina.

Podrzavam privatne blogove kao dio tj web na kojem pisu svoje frustacije ili desavanja u njihovom svjetu, objavljuju radove, daju preporuke itd..


Treba praviti razliku između blogova (pravih) i onih koji djeca rade na blog servisima.
ZeroStyle je offline   Odgovorite uz citat