Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 12. 2006.   #3
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Ne bih da budem opet antiprotivan, ali "bre"... Vijesti su nam pune informacija o tome kako je ova zemlja nesto poklonila Srbiji, moje dijete je dobilo paketic u obdanistu iz strane zemlje kao pomoc (?!), na svakom mjestu jadni ljudi u nevolji traze pomoc koju im drustvo ne moze obezbijediti (pogledajte humanost.org), u drugom topiku pricamo kako djeca nemaju sapun u skoli i roditelji ga sami kupuju, a Internet im poklanja bluesman, a racunare opet neka strana zemlja. I jel' stvarno nema pametnijeg nacina da se utrosi 300K dolara nego u reklame kako cemo pokazati prosjecnom amerikancu i svedjanjinu kako je Srbija jedna divna zemlja nasmijanih ljudi i da, nemoj da zaboravimo - lijepih zena. I nekog dobrodusnog brku sa sajkacom da ubacimo, obavezno.
Sredite svoju zemlju i svoju kucu, ne treba vam veca reklama, za dobre domacine se uvijek cuje. Po meni je to losa ideja kao ideja i ne vidim dobro u trosenju mojih para na reklame takvog tipa.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat