Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 12. 2006.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa jeste, jos i da mu ja napisem script pa da onda dajem komplet uslugu...

Ok, whatever - vi sve gledate iz ugla korisnika, ali kad si vec tu, sta bi ti rekao da ti svaki mail koji posaljes zavrsi kao SPAM ili nikada i ne dodje? Zvao bi provajdera i pitao u cemu je problem. A on ti kaze "pa znas bio je jedan zbog kojeg je ceo MX server na ORBL... i zato sada svi klijenti ne mogu da salju mail"

Dakle, ovo je pitanje vise bilo sta raditi sa domenima koji se explotuju nego da li cu da mu dam da promeni domain name. Svi koji su hostovali kod mene znaju da dajem sta god traze pa i ono sto ne traze, ovde me vise nervira ovaj stav "Zbog problema koje smo imali sa spamovanjem i exploitima" - zvuci kao da sam ja imao problem zbog moje konfiguracije a ne da je on napravio svima problem zbog loseg scripta.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat