Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2005.   #18
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

I ja sam od onih staromodnih koji preferiraju stari dobri fokus sa klikom (mislim da je moja tastatura teska oko 1kg) nego laptop, mada ovo upravo kuckam po laptop-u .

Generalno, sve je do coveka. Na primer, vecina strucnjaka ce reci da najbolju tastaturu od laptopova ima IBM ThinkPad serija, a meni je ona bila ogavna. Kada sam ThinkPad zamenio sa Fujitsu Lifebook-om progledao sam. Testeri su znatno siri, skoro kao kod desktop kompjutera, no opet, licni izbor. Silom prilika sam morao da koristim Fujitsu kao Desktop masinu na poslu, i kada covek navikne apsolutno nema razlike u odnosu na desktop masinu.

Kad smo vec na ovoj temi, da ne otvaram novu, bas ovih dana planiram kupovinu laptop-a. Ne planiram da dam (mnogo)vise od 1200e i nekako se dvoumim izmedju FSC Amilo Pro 2040 i HP nx6125. Ovaj poslednji je dobio sjajne ocene u oktobarskom PC-u, ali nekako se ustrucavam da uzmem laptop sa AMD-om (cuo sam da jede bateriju a uz to se i vise greje).

Ima li neko neki savet ?
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat