Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2007.   #27
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Citat:
Originalno napisao LiquidBrain
dok 3g mreza profunkcionishe kod nas ima da prodje bar josh godinu dana. A tada ce i cena ovog uredjaja da bude dosta manja.
Ne znam da li si video, ali prodaja telefona po datim cenama u USA ce poceti od JUNA meseca, a u Evropi ga mozemo ocekivati tek za sledecu novu godinu!!

Slazem se totalno sa Ilijom, kakvo trziste u Srbiji?? Potpuno smo sami krivi za takvu situaciju kakva je. Pa pogledaj te cene GPRSa, pa kada bi neka kompanija izasla sa takvim cenama ovde u francuskoj izbile bi demonstracije odmah, ali zaista mislim to.

Pa ceo svet gleda da se ujedini pa makar ekonomski, mi smo se izdelili u mini drzavice pa jos svaka mini drzavica podigla svoj mini zakon da zastiti svoju mini privredu. U stvari, svima je jasno da je to sranje, ali vecina cuti i busa se u grudi nacionalne :/

U ostalom, kako sam i preneo na blogu, Apple je predvideo da do kraja 2008 proda 10 miliona primeraka ovog telefona. Zar mislite da nece uspeti to na normalnim trzistima i da uradi ?? Trebaju mu mozda egzoticna trzista kao sto je nase ?? Ma kakvi...
blogowski je offline   Odgovorite uz citat