Tema: SEO eksperti
Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 01. 2007.   #23
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

mislim da mesate SEO, to jest optimizaciju sadrzaja sa search, i pravljenje sajtova bez pravog sadrzaja... nema to nikakve veze jedno sa drugim, i da SEO ne postoji, opet bi ljudi smisljali prevare da zarade pare..

SEO je jednostavna posledica velike konkurencije, jer ono sto neko rece kako ce BMW uvek biti BMW nije bas tako. Danas bas citam kako drzava Michigen placa troskove Fordu da ne bi zatvorio fabriku automobila tamo, globalna ekonomija je u padu trenutno i svaki kupac je bitan da bi se prezivelo... normalna stvar da ces onda probati da optimizujes sve sto se moze optimizovati da bi poboljsao prodaju...

Inace SEO experti ne nude samo savete oko sadrzaja, nego i konkretne kvalitetne linkove, promociju i svasta drugo... to je sve deo paketa, i samo da imam para ja bih vrlo rado placao takve usluge, umesto sto se sam patim sa tim...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat