Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2007.   #86
bNasty
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 06.10.2006
Lokacija: Big Smoke
Poruke: 281
Hvala: 0
17 "Hvala" u 12 poruka
bNasty is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za bNasty
Default

Citat:
[UI] Otkud ti da je savrsen? bas si siguran da je savrsen? zasto/ pa zato sto je Apple!
Savrshen, u odnosu na ono shto danas vidjam na telefonima.

Citat:
[browsing]otkud ti da je najbolji? (odgovor je gore). Da ce biti dobro, bice, nadam se, ali najbolje?
Opet, u odnosu na ono shto imash danas, daleko je najbolji. Pogledaj ponovo Keynote, videcesh kako Safari na njemu dobro izgleda i radi.

Citat:
[push-mail]Ja koristim webmail. Za vecinu to nije tako vazno.
Jednom kada probash push-email nema povratka. Zashto je Blackberry toliko popularan danas?

Citat:
Daj da vidimo je li bas najbolji, jeste dobar, ali opet najbolji? Mozda ima i smartphonea sa boljim ekranom? (v. pod jedan)
Sa 160ppi? Koji?

Citat:
Da mogu da DRMuju kako zele? Dobro, za nekoga je to plus, za mene nije.
To je iTMS sindrom. Niko me ne tera da koristim DRM, mogu da aploadujem koji god mp3.

Citat:
[integracija]Kome to treba?
Funny... na forumu na kom se raspravlja o web tehnologijama, common API-ima i nachinima da se upotrebi informacija koja se vec nalazi na webu na koristan nachin, ti me pitash kome treba integracija google maps-a (adrese, telefoni, web adrese svega i svachega u svetu) u telefon.... heh...


Pazi, ne mogu ja da tvrdim da je iPhone pobednik u nekoj imaginarnoj trci pre nego je i pochela. Ali, znajuci Apple i bazirajuci se na konkretne fakte koje su prezentovani na sajmu (recimo rezolucija ekrana i sl.) iPhone izgleda kao mnogo bolja ponuda od bilo koje Nokie na trzhishtu.
bNasty je offline   Odgovorite uz citat