Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2007.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Ko si ti da vodiš humanitarne akcije...

Obećah sebi da se ove godine neću nervirati i glumiti nadrkanog matorana, ali čim sam došao sa odmora počela su prva iživljavanja.

Dobio sam obaveštenje od Telekoma da mi ukidaju sve sintakse za SMS servise preko kojih sam vodio humanitarne akcije. Polu-objašnjenje između redova je: "mi imamo monopol na humanitarne akcije, ne možeš ti to da radiš".

Bez obzira što je sve vrlo transparentno, što mogu lako da provere da li je u pitanju "fora" ili su stvarno u pitanju humanitarne akciju, u principu nisu zeznuli mene jer ja ionako nisam ništa uzimao od toga, već su zeznuli sve one sa www.humanost.org kojima je to potrebno, i još jednog sajta koji je napravio par desetina hiljada dinara mesečno.

Ne žalim se, ne nerviram se (više), samo pišem ovo da se zna kako i zašto je propala jedna lepa ideja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat