Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2007.   #7
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Objavio sam informaciju na www.humanost.org da je privremeno onemogucena SMS naplata. Sutra cu zvati Starion a potom i Telekom da mi objasne o cemu je rec. Takodje, posebno me interesuje sta ce biti sa do sada sakupljenih 3320 dinara neto sto nije puno ali nekima ce dobro doci. Ne znam da li ce i to da mi ukinu. Pocetkom godine sam hteo ove pare nekome da uplatim ali sam trazio najbolje resenje sto se tice pravne strane posto ja nemam firmu.

Ovih dana sam u guzvi posto treba da putujem u Nemacku na konferenciju u subotu ali pre toga ili nakon toga, ako se ovo ne bude resilo, vec vidim moj sledeci tekst na B92 blogu a cini mi se da nece biti samo jedan na tu temu.

Koji su sve sajtovi sem humanost.org osteceni? Znam da glaspodrinja.com koristi isti servis.

Zelim da znam ko ne dozvoljava da svi koji zele daju svoj doprinos i ko zeli da ima monopol na humanost. Nadam se samo da je ovo privremeni nesporazum koji ce uskoro da bude resen jer u suprotnom nekom izgleda bas nedostaje negativni publicitet kojeg ce svakako da dobije ukoliko se ovo ubrzo ne resi.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 17. 01. 2007. u 20:16.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat