Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 01. 2007.   #18
Sasa
drug član
Na probnom radu
 
Avatar Sasa
 
Datum učlanjenja: 10.01.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 11
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Sasa is on a distinguished road
Post

Slazem se...

Citat:
Originalno napisao milano
Ako je ova informacija 100% tacna, onda je ovo zrelo za vesti b92 i pljuvanje 24h dnevno po telekomu.
Mislim da ovo nece upaliti zbog trenutne kampanje koju radi B92 za Sigurne kuce...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Meni inace ovo strasno smeta: "na kom ce se sajtu ona koristiti i, narocito vazno, u koje svrhe". Sta ih briga na kom sajtu i u koje svrhe?
Bluesman, sve sto si rekao podrzavam, osim ovoga "Sta ih briga u koje svrhe." Ja ne znam da li se taj servis nesto placa ili ne, ali... Ako se placa, onda je ok da "Sta ih briga", ali ako se NE placa, onda mislim da MORA da ih bude briga inace bi bilo "Avakarim kući da ručaš večeru od pare s telefon..." :-)
Mora ih biti briga i ne samo to, ti ili neko ko je zaduzen za humanost.org, morate im stalno slati i pokazivati stanja i rezultate i nacine upotrebe sredstava...
Ovo pricam samo principijelno jer znam za humanost.org, ali ako nema "U koje svrhe i racuni posle", veoma je podlozno prevarama. Zbog tih koji su varali godinama ranije, sada je tesko humanost.org-u da prikupi potrebno jer malo ljudi veruje... Raditi humanitarni posao je nekad MNOGO zahtevnije nego neki drugi...
Sasa je offline   Odgovorite uz citat