Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 01. 2007.   #84
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Aman ljudi, zar sam ja jedina budala koja pažljivo čita tuđe postove?

zigore, ja kažem da ne priča o primerima jer je počeo da navodi primer Karađorđa ... aman-zaman... jel' ste bre normalni?

Ja pričam da ne treba da živi na grbači roditelja, a on mi priča kako je moguće da živi na spratu iste kuće pa da bude samostalan. Jel' smo počeli da se podjebavamo?

što kaže djoca, pričam o situaciji gde ako ne misliš da spavaš do 3 popodne moraš da misliš da naviješ sat a ne da računaš da će mama da se seti da te probudi uz kafu i novine. Ako misliš da igraš kladionicu da razmišljaš ako ti pukne "sigurica" možda nećeš imatu sutra za klopu, a ne da znaš da "ionako nisu tvoje pare". Pričam o odgovornosti. O nečem što teško stekneš ako si izdržavano lice.

Off Topic: @dragi tata: napisao si "Eto, Karađorđe je živeo sa ocem sve dok ga nije ubio da ne bi pao Turcima živ u ruke", kada to pričitam ja razumem da je otac ubio njega a ne on oca, mada može da se tumači i onako kako si mislio kada objasniš
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat