Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2005.   #23
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Da nema valjane, nema....ali opet, Srbija, sta da radimo.

Ja uglavnom radim preko Delte. Tamo mi je i dinarski i devizni glavni. Nervira me cekanje, ali zato tempiram da odem recimo oko 12 kad nije guzva tolika. Dobar im je home banking i ne prave nikakva pitanja na uplate iz inostranstva (ovo im je osnovna prednost uz cinjenicu da mi ortakinja radi u deviznom pa kad nesto zatreba nije frka da se proveri brzo). Malo su zatupastije salteruse....recimo, svakog meseca radim onovcavanje par deviznih cekova i jos se nije desilo da ona mucenica ne mora da ustane sa mesta i ode kod sefice da proveri kako to i sta. Tako vec par godina, do sad su trebale da nauce....ali ajde.

Rajfajzen je isto dobra (Dinke uplati 300 kinti na dinarski tekuci, i onda imas home banking kojim mozes i da deviznog licnog da prebacujes na Virtuonku bez odlaska u osinjak). Prvi problem kod nas je nedostatak prostora jer rade u mnogo malom prostoru gde su nacickani ko osice. Jos su skoro primili 10 radnika i jos daju neke kredite i nema sanse da udjes. Pretpostavljam da je tad bila situacija sa onim pandurom koju si opisao. Inace prilicno su ljubazni, i ocekujem da budu bolji izbor od Delte kad predju u Dubrovnik cime ce resiti problem prostora. Tamo mi smeta i sto za svaki devizni priliv me zovu i moram da odem do banke da potpisem zasto sam primio pare...cisto strecanje koje ne volim posto me tera na razmisljanje o onom porezu na kraju godine. I smeta mi taj lik koji na ulazu se postavlja kao sluzbenik koji ti je prvi kontakt sa bankom, a za pojasom ima pistolj (prilicno neugodno)

Vojvodjanska, Nacionalna i Komercijalna su krsine (makar u KG), a Credy je idealan kandidat za cirkus (tamo sam trebao da cekam 10 dana da se devojka koja zna kako da uknjizi devizni priliv, vrati sa odmora...).
djoca je offline   Odgovorite uz citat