Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2007.   #2
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Evo, poslacu komentare ovde, umesto na tvoj blog
Citat:
Ako .Net Framework 2.0 nije instaliran, možete ga besplatno skinuti odavde: .Net Framework 2.0 Redistributable - na žalost, to nije mali download - 22 Mb.
Download se skinuo za manje od 2 minuta ... ali instalacija je traaaajaaalaaaa ...

Sto se telenora tice, svako ko iz prve uspe da nadje link do portala, dajem lilihip. Mislim stvaaaarnooo ... videh da su stavili oglas za Web developera ... nadam se da ce neko da im malo pogleda i u strukturu sajta.

Elem, importovao sam podatke, i super izgleda. Sto se primjedbi tice ...

Onako na prvu loptu, posto sam navikao da ovakve stvari gledam u browseru, smeta mi sto ne mogu da maksimizujem prozor. Ovako, lista od 10 mobilnih koje moram da skrolujem(kao i ostale) mi pomalo smeta. Takodje, ne znam koliko je komplikovano staviti da se na klik na kolonu sortira po toj vrednosti. Ostalo je ok. Sutra cu da importujem listu od proslog meseca (kada mi je za 2 dana koriscenja GPRS-a stiglo 1000din samo za to! ).

U svakom slucaju, good job i hvala na trudu
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat