Tema: sbb u sk
Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 03. 2007.   #16
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Ja sam godinama furao KDS, i silom prilika presao na SBB pre nekoliko meseci. Nisam mogao da verujem koliki su postali kloshari u medjuvremenu (ili su uvek i bili samo nisam primecivao).

- Zahtev za uvodjenjem interneta sam podneo 1. Novembra 2006, dobio odgovor da ce biti uveden u roku od 7-10 dana. Pritom, infrastruktura (TV) u zgradi postoji, sve je razvedeno, samo treba da mi aktiviraju MAC modema i nista vise.
- Akviziter (tako ih zovu) se pojavio 4. Decembra, nakon 2413 bezuspesna poziva tech. podrsci.
- Nisam mogao da iskoristim SVOJ LICNI Motorolin DOCSIS modem, vec sam MORAO da rentam od njih (?!?)
- Akviziter je ladno spojio cable modem na ANTENSKI IZLAZ u zidu. Ja nisam ni gledao sta retard radi, mislio sam da za te poslove angazuju nekog ko ima IQ veci od broja cipela.
- 6 dana kasnije akviziter se ponovo pojavio da ispravi gresku
- Internet i dalje nije radio, jer je prespojio neka sranja pogresno na skretnicama, sto je covek (ocigledno kvalifikovan za posao) video, prekrstio se sa obe ruke, i ispravio 10 dana kasnije posle jos 24523 poziva tech. podrsci.

Epilog: 2 meseca sam "uvodio" internet u zgradu gde ionako sve postoji, samo je trebalo aktivirati MAC modema i pustiti me na mrezu.

Sada svakog meseca imam neopisivo zadovoljstvo da 40 minuta stojim u redu tamo u Kralja Petra da platim net (za razliku od PTT KDS-a koji uredno salje uplatnice, mislim, rocket science???...). Pritom moram da stavljam krstice na zidni kalendar da bih se setio kad mi istice internet, jer me oni uredno u 00.00 ubijaju na mestu. Daleko bilo da postoji neki "klizni" period koji imas fore da uplatis sledeci mesec...

Mislim sta reci... da ne smaram sa jos gomilim iritirajucih detalja, ovo je dovoljno da se vidi kakvi su raspadi, retardi i hohstapleri u pitanju...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 02. 03. 2007. u 15:44.
boccio je offline   Odgovorite uz citat