Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 11. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Žarko Radosavljević ponovo u ekipi prevaranata

Ne znam da li je neko čitao današnje Večernje Novosti. Postoji članak o nekoim "doktoru Tomaševiću" koji je varao ljude, sipao im neku vodicu i prodavao kao lek protiv raka. Jedna doza je koštala po 3000 evra. Kreten je zloupotrebljavao ljudsku nesreću i spremnost na sve u bezizlatnim situacijama. Ali priča ima i drugu stranu... gde se pojavljuje naš "prijatelj" Žarko Radosavljević:

Antrfile: Za doktora Tomaševića pacijenti su uglavnom čuli ne televiziji. Više puta su ga reklamirali na lokalnim TV Stanicama.
- Gledao sam emisije Vuka bojovića gde je neka vračara govorila kako samo doktor Tomašević ima lek za sve bolesti - kaže jedan od oštećenih. Najviše ga je reklamirao Žarko Radosavljević. Pričajući o svojoj školi kompjutera govorio je da dr Tomašević ima lek protiv raka, ali da ne može da ga registruje jer ga juri farmakomafija.

...

Danas, parkiram ispred Sava Centra i prilazi mi neka baba:
- Da ti gledam u dlan da ti gatam?
Rekoh joj
- Marš bre, jebo te Žarko Radosavljević
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat