Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 04. 2007.   #280
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao web3
@ Ilija’S – drago mi je što si se od sve priče uhvatio baš za to prijavljivanje na pretraživače. Ali mi svejedno nije jasno o kojem to ‘traćenju vremena’ pričaš? O deset ili petnaest izgubljenih sekundi koliko je bilo potrebno nekome (npr. g-dinu Varagichu) da prijavi sajt koji je vredan ‘’’malo’’’ više od tih sekundi? Mislim, daj nemoj da se zayebavamo… Neko od prozvanih nije uradio domaći…
Ne želim da zalazim u to šta je čiji domaći bio i da li je bio urađen ili ne. Meni većina delova ove priče i ne interesuje pa sam zapeo za deo gde si se ti na kraju, pored silnih stručnjaka, morao žrtvovati i prijaviti sajt na pretraživače. Kao što sam već rekao, ta tvoja žrtva je bila traćenje vremena pošto su pretraživači znali za sajt i pre nego što si ih ti prijavio. Tako stvari funkcionišu zadnjih par godina i sama činjenica da i dalje prijavu na pretraživače smatraš neizbežnim korakom pokazuje kako nisi baš u toku sa celom pričom o njima

Takođe, izuzetno me nervira ovakvo iznošenje prljavog veša i prozivanje. Stani javno, imenom, prezimenom i radom iza svega što si ovde napisao kao što većina učesnika ovog foruma to radi svaki dan. Da li bi posle toga sutra mogao da se pojaviš pred bilo kim od ekipe koju si prozvao? Pred svojim poslodavcem? Hm...

Bez obzira na to zanimljivo je videti koliko neko pusti jezik o poslu i stvarima koje se inače gotovo nikada ne pričaju javno zahvaljujući tome što se ne boji da će ga neko "provaliti".

Obožavam ovu temu! Srpska svakodnevica, poslovna etika, anonimnost i sloboda govora i još po nešto. Fun!
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat