Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 04. 2007.   #1
vladimirl
novi član
 
Datum učlanjenja: 14.04.2007
Poruke: 4
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
vladimirl is on a distinguished road
Wink Potreban programer C#/.NET za stalno

Konsalting kuci Strategic Point (www.strategicpoint.co.yu) iz Beograda potreban dobar i vest C#/.NET programer za stalan posao.

Mi smo mlada ekipa, profesionalna, puna entuzijazma, koja uziva u svom dinamicnom poslu. Radimo sa velikim brojem klijenata iz zemlje i sveta i postojimo blizu 2 godine. Potrebna nam je lojalna osoba koja deli nase vrednosti i koja ume da radi u timu.

Opis posla:
Doticni ce raditi na razvoju potpuno nove aplikacije, a zatim na njenom daljem usavrsavanju. Ovaj rad je u pocetku samostalan a sa razvojem ce formirati tim koji ce voditi i nadgledati. Nismo do sada radili nista slicno pa nam je ovaj posao nov izazov.

Rad se obavlja u nasim prostorijama u centru Beograda. Radimo 5 dana u nedelji od 9h do 16h.

Pruzamo:
- pocetna plata 50.000 din, a tokom probnog rada 20.000 din
- odlicna perspektiva za profesionalno usavrsavanje i brz rast licnog dohotka
- rad u opustenoj i prijatnoj atmosferi

Trazimo:
- 3 meseca probnog rada
- da zaista ume dobro da programira u .NET okruzenju
- da zaista ume dobro da programira u .NET okruzenju
- da zaista ume dobro da programira u .NET okruzenju

Pozeljno:
- da radi brzo i efikasno
- da ume da radi sa ostatkom tima koji nije programerski
- da ima makar trunku smisla za humor
- da ne pati od "mnogo-sam-pametan-i-zato-stalno-zanovetam" programerskog sindroma i da ne smara sa skracenicama koje niko drugi ne razume
- da izgleda kao Hale Beri i da nema decka ) (salim se, to i ne mora, ubice me verenica ako vidi ovo)

Vas CV poslati na office@strategicpoint.co.yu . Javite se odmah!

Odluka da se zaposlite kod nas moze lako da ispadne jedna od pametnijih stvari koje ste za sebe uradili u poslednje vreme

Pozdrav,
Vladimir
vladimirl je offline   Odgovorite uz citat