Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 04. 2007.   #46
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken
A ta prica da ce tako da se stite od gubitka licence je vise nego smesna jer ne izmisljaju toplu vodu.
Aj deder idi procitaj ugovor na Visa sajtu... (edit: to ti je kao da kazes da je potpuno bezveze sto je Y! ads tako zatvorenog tipa... pa boze me sacuvaj takvi servisi vec postoje...)

Da se razumemo ja NEMAM NIKAKVE veze sa bancom intesa ali nemogu da shvatim vase stavove. Ljudi, u Sloveniji DAN DANAS stvari ne funkcionisu na nacin na koji ih vi zamisljate. Ma pustite sloveniju u Italiji stvari tako ne funkcionisu. Posao sa CC je mnogo pipaviji nego sto ga vi zamisljate. Dali neko od vas zna koliko je vremena proslo pre nego sto je svaka prodavnica na cosku mogla da dobije POS?

Ako vec smatrate da je normalno da u Srbiji danas imamo cc processing service koji je lako pristupacan svima zapitajte se zasto nasi gradjani/kompanije imaju prostup do svega 10% takvih servisa koji funkcionisu na globalnom nivou.

Dalje, ovo sto intesa nudi nije clickbank ili neki servis "siroke potrosnje"... Ovo je PUT ka servisima siroke potrosnje (enovcanik.com npr).

Zalosno mi je sto velika vecina ljudi koja je nesto izlagala u ovoj temi u sustini nije iz prve ruke nista cula o tome a kamoli se potrudila da se detaljnije u to uputi.

Edit:
Banca Intesa nije i nece biti Majka Tereza da brine o buducnosti Srbije i veliko Srpskim privrednim ili neznam ti ni ja kakvim interesima. Kao i svaka druga kompanija ona ce raditi ono sto joj trziste dozvoljava, nesvidja vam se? za to postoji konkurencija...

Ako nista nevalja, a svi sve znate kako funkcionise i neko je jelte vec toplu vodu izmislio pa pokrenite se i napravite konkurenciju... a to je makar jednostavno netreba ti tvoj bojler toplu vodu ces da pozajmis od komsije.

Poslednja izmena od cvele : 19. 04. 2007. u 14:45.
cvele je offline   Odgovorite uz citat