Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 04. 2007.   #2
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Ja iskreno nemam pojma, ali me ovaj deo:

Citat:
Originalno napisao Peca
U mojoj familiji smo generacijski kupovali Cokoladne Bananice, sa svim devojkama sa kojima sam izlazio jeo sam Cokoladne Bananice, Sada moja
supruga I moj sin jedu Cokoladne Bananice. U drustvu se uvek nadje koja
Cokoladna Bananica
neodoljivo podseća na kraj onog vica:

Citat:
Dolazi zena kod doktora, i kaze:
-"Doktore, jel bi bilo nekako izvodljivo da vi uradite nesto kako bih ja dobila dete isto kao Hulio Iglesijas?"
Doktor se zamisli, pa kaze:
-"Ne mogu vam ja pomoci, ali znam ko moze! Idite u podrum, potrazite Peru Lozaca, i njemu recite ovo isto."
Zena ga zacudjeno pogleda:
-"Ali.."
-"Samo vi to uradite, i nema problema!"
Ode zena u podrum, potrazi Peru Lozaca, kaze mu sta joj treba, a on ce njoj:
-"Pa gospoja, mogu ja da vam pomognem, ali da bih vam pomogao, moracu da vas.. znate.."
I tako Pera obavi posao, i posle 9 meseci rodi se mali, isti Hulio Iglesijas. Zena ne moze da veruje, pa ode da pita Peru kako je to izveo.
-"Ajde Pero, reci mi, molim te, kako si to uradio?"
-"Pa ne bih bas.."
-"Recii!!!"
-"Pa, ako bas hocete da saznate, moracete da dodjete kod mene kuci."
-"Pa Pero, mislim, vec smo to obavili..."
-"Ama ne zato! Dodjes, i imas sta da vidis - keva slusa Hulia Iglesijasa, cale slusa Hulia Iglesijasa, sestra slusa Hulia Iglesijasa, baba slusa Hulia Iglesijasa, .... PA PUN MI JE VISE QRAC HULIA IGLESIJASA!!!!"
jablan je offline   Odgovorite uz citat