Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2007.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@degojs: razumeo sam tvoju poruku, ali tu postoji mnogo vise faktora

1. celo ex-SFRJ trziste zajedno nije jako cak ni kao rumunsko a da ne poredim a drugim

2. dolaze najvise bosanci jer su oni nekako "izmedju", malo 'vamo, malo tamo, a dolaze i hrvati medjutim na jednom sajtu na kojem postoji forum to lako preraste u okrsaj "Gotovina vs Mladic"

Pogledaj malo forume (evo sinoc sam gledao sajt "Mirko Cro Cop", zgrozio sam se kakve komentare ostavljaju tamo srbi, ali isto rade i hrvati kod mene)... recimo desavalo mi se da dobijem mail "govna cetnicka" - iz cista mira, napise zena, profesor na fakultetu u Zagrebu (?!?!?) (kasnije sam usao u trag jer me je bas interesovalo) i posalje na support preko kontakt formulara.

Jezik je sasvim razumljiv ali atmosfera je neprihvatljiva.

Ima tu jos puno problema, da ti ne pricam o gastarbajterima (da me ne pitas sada "imamo veliku dijasporu, zar ne dolaze odande"). Problem kod nas je najveci u mentalitetu, emancipaciji, edukaciji....

Svrati neki makedonac, pa cak i "slovenac" (pod navodnicima zato sto IP jeste iz slovenije, ali je prezime na "ić")
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat