Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2007.   #25
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Goran Cirkovic Pogledajte poruku
Ceo sajt smo zamislili malo van granica standardizacije. Konkretno kod listanja konkursa na tradicionalan nacin, gubi se vreme kad se klikne da bi se pogledao konkurs, procitao, pa ponovo na <back do liste pa ponovo udje u drugi...

Zato smo napravili da se jednim klikom otvara novi konkurs i tako znatno ubrzava rad. Ovo sam video na jednom stranom sajtu za automobile i usvojio ga kao resenje sa manjim gubitkom vremena...
Ako razmisljas kao onaj ko trazi posao, milsim da deluje logicnije da neko zeli da prvo pregleda listu onoga sto je u ponudi pa sam izabere sta ce da klikne i pogleda detalje. Ne vidim razlog da se pretpostavi da ce prva ponuda biti ta koja ga interesuje, cak sam uveren da to nece biti ta.

Druga stvar, kada neko postavi upit onocekuje da vidi rezultate upita, a vas interfejs zbunjuje korsinika i on mora da trazi po ekranu gde su ti rezultati sto ih ocekuje, jer mu se umesto ocekivanog prikazuje ponuda za konkretan posao.

REcimo, moja prva reakcija na rezultat pretrage je bila pretpsotavka da ste odmah prikazali detalej o svim poslovima i da treba da skrolujem nanize da vidim podatke o sledecim poslovim, kad ono nije to...

Citat:
Servis za automatsko apliciranje se naplacuje (od 01.09.2007.) tako da nece biti "guzve".
Obezbedi ti i poslodavcima da kada objavljuju konkurs mogu da naznace da ne zele te automatke prijave, a svakako vidno oznaci sve prijave koje su automatske.

Kao poslodavac, ja takve zaista ne zelim ni da vidim, platili oni za to ili ne.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat