Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 06. 2007.   #17
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Citat:
Originalno napisao ddz Pogledajte poruku
Ali ne sviđa mi se to što će moj potencijalni klijent, posle posete ovakvom sajtu, očekivati od mene čudo sa muzikom i animacijama za 50€.
Pazi, musterija kojoj se svidja sajt ovakve firme (ili "firme") svakako nece od tebe traziti da radis sajt, nego ce dati 50e i biti srecni sto imaju gif-ove, midi i sta_sve_ne. U krajnjem slucaju, ako te kontaktiraju i zaprete da ce otici kod takvih jer si preskup i ovakav/onakav, nemas razloga da im ne kazes:"Nema problema, dovidjenja", ucinio si uslugu i sebi i njima

Bas pre 15-tak dana sam imao jednog takvog koji me ubedjivao, evo quick-look:
Citat:
Originalno napisao brdo love
Dali bi cifra od 150 do 300e za videcemo koliko posla bila primamljiva? Poal
para na startu dobijes pola kad zavrsis.
pa onda:
Citat:
Originalno napisao 5 do 7 dana
Kontam da ce to biti plafon 5 dana posla max do 7. Imam znaci celu semu projekta samo ti predstavim to i mozes da pocnes, tacno znam sta mi treba, nema kalkulacija prevelikih. Imam sve na dlanu samo treba isprogramirati.
cujemo se
Inace, to treba da bude u neku ruku klon hattrick.org

Niti ja zelim da to uradim za "150 do 300e" (mozda mogu da napravim nesto sto ce da radi (nekako ), ali jednostavno ne zelim da pravim krs), niti ima poente objasnjavati takvoj musteriji sta/kako/zasto.
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline