Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 06. 2007.   #11
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

uf na blogu sam malo zaobilazio od opste price ali hvala za ovu temu u kojoj cu da se totalno ispraznim...

planirao sam da idem vozom u 3... dosao na stanicu oko 2 i 20 usrao me prevoz pa sam poranio... na stanici sam video sve ljude koje sam u zivotu upoznao od ortaka koje nisam video vise od 5 godina, do skolskih drugova i slicno... voz naravno kasni i stize oko pola 4 na stanicu... nevidjena frka ulaska u voz, ljudi stoje jedni na drugima svi znojavi, ubrzo nestaje i vode od tolike vrucine, a vazduha tek po malo... posle 15ak min zatvaraju vrata od voza i drze nas jedno 15 min tako zatvorene kao sardine da pocrkamo... onda se tu nadje i par pametnih koji imaju nikotinsku krizu pa zapale cigaru a i ovako nema vazduha posle je radila i vutra... oh yeah... negde oko pola 5 smo krenuli stigli u Indjiju u 6, malo se prosetali gradom da bi nam rekli da je stejdz 6 km od Indjije... Jebote jel moglo dalje u pm.. Sedamo u taksi i vozimo se 35 min do tamo jer je kolona nevidjena... i pun entuzijazma trcim da udjem i odusevio sam se stvarno binom i ostalim stvarima, a i mnogo je mocan osecaj bio pogledati sa vrha VIP tribine masu ljudi koja se tu skupila... poceo je nekako taj koncert, entuzijazam je jos bio na najvisem nivou skakao sam uz cant stop i drugu pesmu i onda oni sa onim, svidjaju-se-samo-nama pesmama. Uzas bas sam se skenjao, i pozeleo da odem kuci istog trenutka cekajuci da odsviraju Otherside... No nisu je odsvirali otisli su posle 70 min svirke... u sta je ukljuceno i 2 soloa, i 2 pesme koje nisu njihove sto mi nikako nije jasno jer oni imaju hitova za 3 dana ali ajde...

i onda taj cuveni povratak, kisa ubija, skroz mokar vetar ubija, temperaturna razlika za 6 sati 30 stepeni, glava me otkida i ne mozemo da nadjemo auto na parkingu (oznaceni sektori parkinga anyone?)... nasli smo ga posle vise od pola sata trazenja i pokusali da izadjemo... nije vredelo bili smo dosta blizu parkirani ali kako je guzva bila velika cekali smo do pola 3 da izadjemo, i krenuli u nepoznatu avanturu zvanu regionalni putevi Vojvodine, vozeci u proseku 5 na sat... Snasli smo se nekako i kuci stigli oko 5 sati...

Njihovi koncerti inace traju ovako kratko, ali jebote 110K ljudi... makar sat i po parking definitivno sranje kao i blato kao i cela ideja sa Indjijom... napisao sam vec sve na blogu da se ne ponavljam... ostaje mi da tugujem i sirim hejt po domacem webu...

@logoholik
da, verovatno je nikad ne bih obukao i ako je bila fora
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem

Poslednja izmena od Eniac : 27. 06. 2007. u 17:51.
Eniac je offline   Odgovorite uz citat