Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 06. 2007.   #32
Gorrran
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.09.2006
Lokacija: Sabac
Poruke: 46
Hvala: 4
3 "Hvala" u 3 poruka
Gorrran is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
ja opet mislim da su najvise isfolirani ljudi koji su u fazonu necu da idem na peperse, pogledaj ko sve danas slusa tu muziku
Ma OK, respect (ionako napomenuh da sam preterao)! Upravo mi je i fanova najviše žao. Problem kod ovakvih svirki što ima suviše buzza, pa se skupi i kuka i motika (koja je u ovom slučaju mogla dobro da obradi njivu), što rezultira publikom koja jedva da zna nešto više od imena benda (možda ni to: Red Hat Cholla Poopers?), što nije loše samo po sebi, ali zasigurno kvari atmosferu, stvori neki loš vajb. Ipak, logično je da se ovakvi koncerti organizuju sa aktuelnim MTV-friendly imenima, koja će privući više ljudi od fanova. Teško da će neko zvati npr. Rush, jer bi na svirku došlo 30 ljudi (karikiram). Džaba im 5. mesto u istoriji po prodaji ploča (mada bi sa tom činjenicom verovatno neko najavljivao svirku + Aleks Živojinović naš čo'ek)

Na vreme sam anticipirao taj scenario koji se odigrao, pa sam se otarasio karata. Peperse već dugo ne mogu da slušam, naprosto su mi dosadili. Overall kvalitet ne osporavam. Naprotiv!

__________________
advokat sabac

Poslednja izmena od Gorrran : 28. 06. 2007. u 11:35.
Gorrran je offline   Odgovorite uz citat