Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 06. 2007.   #45
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nisi razumeo, ja sam rekao da je lepo sto su se pojavili bar u prvih 20 godina, a ne kao neki posle 40 A sve ostalo je bljak - cela ta MTV industrija je nesto na cemu su kasnije zidani mnogi trojanski konji, recimo ovaj Grand Show - ne moze niko da me ubedi da to nije neka zavera (sad bi neko pomenuo Vatikan ) da se zaglupi narod do nivoa retarda. Po meni nema nikakve razlike izmedju MTV i Grand Show, koji je ladno po svemu mogao da bude promoter RHCP jer se isti po ponasanju, shvatanjima i razlozima ne razlikuju od raznih Baja Mali Knindza i ostalih (da ne lupetam posto ih ne znam).

Mis'm ... The Cult ? Koji ces mi sada ovde? Sto nisi dosao '86 ili bar do '90 ? Alo, to je bilo pre 20+ godina... I sada ja treba da idem da se valjam u blatu i trzam na The Cult? I pevam ****ing sanctuary ... NFW

Nikada ne bih otisao na ovakav koncert, pre bih otisao na ****ing Moloko ili tako neki njanjavi band koji dodje na vrhunclu popularnosti nego na ex-omiljeni koji se seti pose 40 godina. Vec sam pomenuo radioaktivnu (u fazi polu-raspada) Blondie. Jedini izuzetak su bili Dead Kennedys u SKC, iz cisto emotivnih razloga.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat