Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2007.   #27
master-69
Master of the domain
Na probnom radu
 
Avatar master-69
 
Datum učlanjenja: 12.07.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 41
Hvala: 1
2 "Hvala" u 2 poruka
master-69 is on a distinguished road
Thumbs down Gledam, analizirali ste reč po reč... pa lepo....

Ja sam po struci ekonomista. O dizajnu do pre nekkoliko meseci nisam imao blage veze, ali blage veze. Sad ćete reći "Nemaš ni sad". To mogu reći samo zlobnici. Umesto da se pohvali neko ko je početnik u svetu Web dizajna vi se ovde podsmevate svakoj reči, vadite van konteksta i pravite konstrukcije...
Jad i beda blago rečeno. Zašto niste javili da dodjem pa da polemišemo. Vi ste oni koji 20 godina sede za kompom i programiraju. Ne znaju ništa drugo. Vidim da više govorite engleski nego Srpski... Jako ste in....
Zašto neko nije pitao za koliko sam ja naučio web dizajn i za koliko je taj sajt postavljen. Pa ja sam to sve za jednu noć nakucao, i nemam vremena da se vraćam. Imam još dosta sajtova, ali ovaj ću namerno ostaviti u inat dušmanima, i impotentnim programerima, kojima je pc devojka...........
Ali, hvala vam. Zahvaljujući vašim posetama čak me je google podigao na rang listi. A onaj lažnjak što se javio, provaliio sam ga odmah Ma imma u noktu što vi u glavi........... Ovom jednom sam tamo na es rekao šta imam, i bio sam u pravu... Sad vidim......
Vi jednostavno ograničeno razmišljate. Ne razmišljate da li je taj tekst kucao proffesionalac ili amater. Ja sam video mnogo sajtova starih dizajnera, gde je tekst više nego bedan i amaterski......
A ja sam se trudio da mešavinom stručnih termina i uprošćenih izraza, privučem nekog ko se apsolutno ne razume u web dizajn. Naravno da oono nije bilo namenjeno vama............
Uglavnom , hvala vam na podlosti koju ste pokazali...
Ovakvi ljudi se u mom kraju zovu ***kice!!! Oni koji iza ledja ogovaraju, a ne daju šansu da se objasni o čemu se radi......... Nisam znao da na ovako stručnim mestima ima toliko podlaca i bednika. Nažalost, eto ima.
Pozdravljam vas puno. Da, ja sam autor tog famoznog sajta koji se tako ružno zove: http://www.master-69.com Evo došao sam, sad možete i u lice sve da mi kažete. Ja sam po struci ekonomista. Status na pravnom fakultetu zamrznut.Završiću ga jednog dana, mada iamm više znanja od pravnika..... Bio sam matematičar i šahista. U ex Jugoslaviji sam bio drugi u kategoriji pionira do osmog razreda...Djak generacije itd............. A vi??????
Pozdrav svima hvala na podlosti i evo izvolte, tu ssam da čujem dalje diskusiju.... A moderator neka ovo ostavi, da se stide oni koji komentarišu tudje delo, a svoje sajtove ne pokazuju.........
master-69 je offline