Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2007.   #35
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Pa dobro, sta ako su te napljuvali. Da si ti napravio sopstvenu stranu za mesec dana sve bi bilo ok ali ti si napakovao tekstove kao da si bog za kompjutere i elektrotehniku. I zato ovolika buka.

Sa druge strane ne mislis li da kao akademski gradjanin nije u redu da vredjas ostale sa stavom da si najpametniji, i da smo mi ostali pickice? Sam Denic je bio prvak Srbije u elektronici i u dzudou i zavrsio je VETS ako se ne varam. Necu da pricam o ostalima, ali veruj mi makar ovde imas likova koji su nesto uradili u zivotu + sto je opste poznato da to sto je neko bio djak generacije ne znaci nista u zivotu (osim bolja klupa u Picinom parku). Bolje bistar no magistar, nasa parola

Generalno, glupo je sto nastupas sa takvim stavom, ovo je najbolje sto moze za mesec dana i slicno. Nije najbolje uvek ima bolje, i ne radimo mi svi bas 10-20 godina ovaj posao, mnogi ovde imaju i manje od 20 godina. I veruj mi ne mozes za 2 meseca da naucis sto neko nauci za 2 godine ko je stalno u tom poslu. Uvek postoje i one stvari izmedju linija koje ti knjiga ne moze reci.

Sto se tice cene rada, niko tebi ne brani da radis i za dzabe sajtove, i generalno web dizajnera imas koliko hoces, pocece da se otvaraju prodavnice sve za 99eur, potrudi se da ne budes deo gomile, ako vec hoces da se bavis ovim poslom, i videces zasto nesto kosta vise od toga sto si ti rekao.
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline