Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 07. 2007.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ja ih ne koristim jer su mi nekako suvise koorporativni, a ja se uvek trudim da sa klijentima u komunikaciji budem sto "prijateljskiji", naravno u granicama profesionalne komunikacije.. mislim da bi ovo u komunikaciji (narocito sa malim klijentima) stvorilo jedan neprijatan osecaj da je taj mail koji su dobili nekakav genericki odgovor, i da su oni samo jedan od milion klijenata... a ja bas hocu suprotno da se oni osete posebno...

s druge strane ovakve poruke imaju smisla u situacijama kad se posalje pogresan mail, tipa posaljes ponudu pogresnom coveku ili tako nesto... ovaj text ipak savlja do znanja da doticni ne sme da objavi te cifre (npr. na svom blogu) tek tako... ne znam koliko bi to imalo pravnog znacaja u slucaju da se tako nesto stvarno desi, ali ipak, nije zgoreg upozoriti ljude...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat