Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 07. 2007.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nego, godinama u Srbiji temperatura 39, nikako da predje tih famoznih 40... dugo je vladala fama da postoji neki zakon gde se za preko 40 stepeni proglasava vanredno stanje, medjutim sinoc gledam na TV-u, jednostavno tako nesto ne postoji.

BTW, ako slucajno neko ne zna, temperatura vazduha se meri u hladu, zato se i meni cini da je u knezu tih 52 stepena malo ... na suncu je kao u rerni. Probajte da izmerite temperaturu u automobilu koji je ceo dan bio na suncu. Ja sam juce ulazio u takav auto i opekao se na onaj metalni deo od pojasa kada sam ga slucajno dodirnuo nadlakticom. A u gepeku sam imao neke plasticne duseke, camac i lopte od prosle nedelje - dve stvari su se istopile i spojile tako da sada mogu da ih bacim. U gepeku je takodje bio i trotinet (metalni) kojeg nisam mogao ni da izvadim koliko je bio vruc, morao sam da uhvatim preko nekog papira i to samo za plasticne drske.

Ne znam kako vi, ali ja sve vise razmisljem da emigriram negde severnije... mnogo severnije.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat