Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 07. 2007.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default ISHS u Interfejsu

Evo moram malo da se pohvalim i ovde:

Citat:
Posle kratke prepiske sa gospodinom Goranom Kujundžićem, a na moju inicijativu da on predstavi ImageShack Hotspot na svom sajtu www.kgoran.com, on mi je saopštio da će ISHS biti predstavljen u emisiji Interfejs (koja se emituje na RTS2) u nedelju, 22.07.2007. u 12:30h, tj. danas.

Program je predstavljen u sklopu priloga o ImageShack.us web sajtu i programima namenjenim za upload slika na isti. Kratko i jasno je opisan, i ja sam zadovoljan onim što sam video

Za sve one koji su propustili emisiju, reprizu iste mogu pogledati u sredu, 25.07.2007. u 08:30h na RTS2. A za one koji su i reprizu propustili, evo jednog malog isečka gde se predstavlja ImageShack i njemu namenjeni programi, a među njima i moj ImageShack Hotspot:

http://www.youtube.com/watch?v=m5m-I6QCFxY
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat