Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 08. 2007.   #47
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao ddz Pogledajte poruku
Moja top-lista grčkih ostrva je ostala nepromenjena, na prvom mestu Rodos, na drugom Tasos... hm... pa i nije mi neka top-lista.
Da li pravis top-listu ostrva na kojima si bio ili generalno? Po meni je Tasos jedna selendra u kojem je i meni sa decom bilo smarno a ne mogu ni da zamislim koliko bi se smorio neko od 25 godina ko ode na more da "divlja".

Za takve su mesta kao Paros, Ios, Mikonos, tako da je sve relativno kada se prave top liste.

Znam samo jedno da sto se tice Tasosa, lepo je ali me nista nije nateralo da pomislim da cu neke godine doci ponovo. Recimo, kada vec pricamo geek, na Tasosu ne postoji ni jedna wireless mreza (to nema nikakve veze sa ovim sto sam rekao da necu dolaziti ponovo, cisto napominjem da znate ako je nekome to bitno).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat