Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 08. 2007.   #50
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Da li pravis top-listu ostrva na kojima si bio ili generalno? Po meni je Tasos jedna selendra u kojem je i meni sa decom bilo smarno a ne mogu ni da zamislim koliko bi se smorio neko od 25 godina ko ode na more da "divlja".
Ostrva na kojima sam bio, i koja su mi se svidela. Pošto vučem grčko poreklo, imam i izgovor da tamo idem skoro svake godine (shatro obilazim rodbinu i vežbam grčki ), tako da sam manje-više obišao ceo kontinentalni deo i nekih 7-8 ostrva.

Na more idem prvenstveno radi odmora, tako da mi je mnogo bitnije da mi bude prijatno dok se izležavam na plaži, da je dobar prevoz po ostrvu, i da ima šta da se vidi. Mesta za divljanje ima dovoljno i ovde

Što se Tasosa konkretno tiče, Makrjamos bungalovi imaju odličnu plažu, Limenarija je fina za jednodnevni izlet, a u povratku obavezno treba popiti kafu u Panagiji. Ni Kavala nije daleko, a ume dobro da dođe ako se uželiš civilizacije.

Kiklade (Santorini, Mikonos, Paros & co.) još nisam video. Hteo bih da ih obiđem, ali u okviru neke Island Hopping ture, ne deluju mi kao prijatna mesta za duži boravak. A za takvu turu treba dosta "vremena", možda za koju godinu, kad se obogatim
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat