Tema: B92 Down
Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 08. 2007.   #42
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dzordz Pogledajte poruku
Pa ljudi nemojte napadati coveka nije on prvi pomenuo 10 kilo eura mesecno
Ali mu zato ne smeta da ih koristi kao argument. Ja se ne bavim direktno tim stvarima, ali mi 10k mesečno zaista deluje sumnjivo. Posebno što mi sajt B92 izgleda jako pogodan za neku fragmentaciju: vesti kao najkritičniji deo postaviš na najpouzdanijem hostingu, ostalo ostaviš tamo gde imaš "dotirani hosting" i tako uštediš masu para, ako ti je do uštede.

@Bizi:

Drago mi je što si se javio u temi, za razliku od većine ostalih često kritikovanih institucija (i likova koji sebe smatraju institucijama ), vi imate nekog ko kontaktira sa branšom i to je stvarno za pohvalu (iako znam da je to isključivo do tebe, a ne do odluke menadžmenta, što je loše).

Činjenica da Restak ide napolje da drži predavanja ne govori ama baš ništa o njegovoj stručnosti - dovoljno je da imaš titulu da si direktor najposećenijeg info sajta u jednoj evropskoj zemlji i automatski si dobrodošao na dobrom delu skupova, univerzitetâ itd.

Drugo, ti mene pitaš znam li nekog. Pa zna se kako se traži kadar - oglasima i headhunting agencijama. Onda se lepo pripremi intervju, šta ste radili, šta ste postigli tamo gde ste radili, šta mislite o našem sajtu, šta biste prvo promenili, kako vidite strategiju, kako vidite konkurenciju itd itd. Za razliku od Mungosa, mislim da takvog čoveka nećeš naći na domaćim IT forumima, ali svet je veliki, a B92 ipak nije ni toliko ogroman ni toliko specijalan sajt, ima masa ljudi koji su radili slične poslove.
jablan je offline   Odgovorite uz citat