Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2005.   #26
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ilija, na žalost (ili na sreću) svet se ne sastoji od web developera.
Ono o čemu sam pričao je znatno šire od web dev sveta, samo sam naveo primere iz istog jer se sećam tvojih reakcija na to (iste kao i sad). Jedan drugi primer: ljubitelji BMWa (Mercedesa, Poršea...). Jesi probao da se uhvatiš sa njima u raspravu? Posle 5 minuta frka panika. S druge strane, svi proizvođači automobila teže ka profitu, procentima i brojkama i tim istim ljudima ne daju ni dinara da ih onako reklamiraju i brane. Zašto to rade? Najverovatnije zato što su prvoklasni geekovi!

Kupci jednostavno vole neke stvari više, a neke manje iako im zdrav razum govori da su te stvari manje više iste. I to NEMA veze sa parama!

Citat:
Originalno napisao bluesman
Pitanje je šta je tu maloumno a šta je zdrav razum na koji se pozivaš?
Ne pozivam se na zdrav razum, čak naprotiv: tvrdim da razum često nema mnogo veze sa odlukama koje donosimo.

Citat:
Originalno napisao bluesman
Google na primer to radi iz čiste računice, što bi on bio bolji od Microsofta.
I opet nisi naveo svoje mišljenje zašto korisnici uglavnom vole Google, a ne vole Microsoft. Baš bih to voleo da ga čujem...

PS: Moj mali sebični svet nije predmet ove diskusije. Trudim se da budem realna osoba tako da ne smatram da je svima uživanje da u 3AM programiraju. Čisto da se zna, da ne dođe do zabune
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat