Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2005.   #10
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
izvini, a na osnovu cega si to zakljucio prosvetli me, bas me zanima...

Citat:
Originalno napisao jasmanac
I sta sada ja da radim? Da cekam sledeci prolaz bot-a ili da resubmitujem sitemap ili nesto trece?
pazi, bot te crawlovao (jeeeebote, koji izraz...), ali nisi upao u glavni index. Nema tu "prolaza", botovi cepaju non-stop. U prevodu, freshbot te je potkacio, ali nisi jos dosao do deep-crawla. Razlog - predpostavljam to sto si isao upravo preko AddUrl-a. Resenje - postavi link na taj sajt malo po forumima, blogu, na nekim direktorijumima, etc... videces, prilicno brzo ces biti indeksiran.

@bojan_bozovic: vidi, baci pogled na ovo:
http://www.google.com/search?hl=en&q...=Google+Search
Sajt je u debelom sandbox-u, a ima preko 1,300 indeksiranih strana, i preko 50 back-linkova... a u DEBELOM SANDBOXU je... tako da nemoj dovoditi u korelaciju sandbox i cinjenicu da nije indexiran - to jednostavno nema veze sa zivotom, vec ti rekoh...

Bez ljutnje, ali po tvojim odgovorima sticem utisak da nisi bas najbolje skapirao koja je svrha sandboxa, i da ga (kao nazalost i vecina prosecnih ljudi na webu) okrivljujes za sve zivo... i sto je najcrnje, neki koji se jos manje od tebe razumeju u materiju ce ti stvarno verovati da je sandbox razlog sto nemaju stranice u indexu, i sedece skrstenih ruku 12 meseci cekajuci da izadju iz necega u sta nisu zapravo ni upali...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 23. 12. 2005. u 15:14.
boccio je offline   Odgovorite uz citat