Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2005.   #33
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Hehe. Whatever Očigleno ne radimo na istim talasnim dužinama.

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ti govoriš o subjektivnim stavovima ljudi...
Upravo tako. Ako ljudima odgovara proizvod / usluga (radi posao), ako imaju osećaš da nešto znače i da su cenjeni, imaju osećaj da su posebni i da pripadaju uskom krugu odabranih (npr Apple, Gmail u početku itd), ako imaju preporuku prijatelja / osobe čije mišljenje cene itd (faktora je jako mnogo) oni će odabrati upravo taj proizvod bez obzira što si ti objektivno pokazao da je taj proizvod / usluga lošiji od nekog drugog ili da kompanija koja stoji iza njega nije ništa posebno već samo još jedna kompanija željna para.

Ako sve svoje odluke donosiš potpuno objektivno onda si unikat u univerzumu. Btw, danas si rekao kako si napao sirotu KDS službenicu iako znaš (sigurno!) da ona nije kriva zato što kablovskog neta neće biti do daljnjeg. Zašto si to uradio? Razum ti govori drugačije!

---

Samo jedno pitanje: gde sam te pitao da li je bolji Google ili Microsoft? Nigde! Napisao sam:

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
I opet nisi naveo svoje mišljenje zašto korisnici uglavnom vole Google, a ne vole Microsoft. Baš bih to voleo da ga čujem...
Mislim da je ovo sasvim logično pitanje (zašto većina korisnika voli Google, a ne voli Microsoft) i nije mešanje baba i žaba. Delatnost obe kompanije su različite u mnogim tačkama, ali one i njihovi proizvodi na sličan način utiču na korisnike: svakodnevno ih koriste, vole ih, mrze ih...

Poslednja izmena od Ilija Studen : 23. 12. 2005. u 17:56.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat