Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2005.   #38
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Ako sve svoje odluke donosiš potpuno objektivno onda si unikat u univerzumu. Btw, danas si rekao kako si napao sirotu KDS službenicu iako znaš (sigurno!) da ona nije kriva zato što kablovskog neta neće biti do daljnjeg. Zašto si to uradio? Razum ti govori drugačije!
Moj Ilija, opet mešaš babe i žabe. Kao primer navodiš o jednom događaju u afektu, a govoriš o (ne)objektivnom odlučivanju. Tu se ne radi ni o kakvom odlučivanju ili strategiji.

Da, ja svoje odluke donosim potpuno objektivno, u skladu sa situacijom, i mislim da ne samo da nisam unikat nego je to (osim verovatno u slučaju zaljubljenog, čitaj poluludog, čoveka) princip po kojem funkcioniše većina ljudi.

Ne mogu više da polemišem sa tobom, jednostavno si tvrdoglav previše, što si dokazivao i ranije, čak i slučajevima kada si znao da nisi u pravu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat