Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #59
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Citat:
koliko si rada ulozio to je tvoj problem, postignuta cena mora da se gleda u odnosu na ono sto realno mozes da dobijes za svoj proizvod, jer ekonomskom logikom gledano proizvod vredi upravo onoliko koliko je neko spreman da plati za njega, ni manje ni vise...
Previse idemo u uopstenu diskusiju bez potrebe, imamo konkretan slucaj i o njemu bi trebalo da diskutujemo ako cemo uopste da diskutujemo

Znaci zena koja je vlasnik sajta bi zaradila pare i bez ulaganja u sajt. Ona je u sajt ulozila svoje vreme koje isto tako i naplacuje i u off line svetu jer prodaje usluge. Ako je novac koje je dobila za to vreme ulozeno u stvaranje sajta manji od novca koji bi dobila da je vreme naplacivala u off line poslovima onda je prodaja na srednji rok neuspesna. To je sve sto sam na plastican nacin i bez svih informacija oko prodaje, cena njenih usluga i rada zeleo da kazem.

Mislim da smo saglasni da je ovo preuzimanje ma kakvo bilo dobro za internet zajednicu u Srbiji. Koliko je dobro za ucesnike preuzimanja je njihov problem i mislim da o tome ne treba da diskutujemo. Moje licno misljenje.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat