Tema: Srbende
Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 09. 2007.   #3
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
problem je u ovom narodu... da narod ne trpi ovakve stvari, one se ne bi desavale, plain and simple...
Off Topic:
ja sam bogme sve blize tome da spakujem kofere, posto mi postaje jasno da ne mogu da ih pobedim (a mislio sam da mogu), a bogme necu ni da im se pridruzim...
Heh ... narod ... valjda smo oguglali ...

Inace, pored Darka ... sinoc gledam vesti b92. Neki lik izabran za predsednika privredne komore, a ni engleski ne zna. Lik koji je do juce bio VD sav srecan sto su ga skinuli sa "nezahvalne" f-je, ali je ipak onako usputno istu iskoristio da drmne jedan stan stavivsi sebe na listu ugrozenih, bez obzira sto je imao platu 140k din mesecno. Uz sve to, na snimku se vidi, veselo drustvance, u moru dima, svaki sa cigaretom u rukama i "look & feel"-om prosecnog bugarskog komuniste iz doba Todora Zivkova.

Za to vreme Velja ne da da se objavi ugovor o koncesijama, Bubalo na pominjanje da su osteceni poreski obveznici pita "Kakvi obveznici", a mi prekidamo diplomatske odnose sa Crnom Gorom jer nece da puste unutra nekog popa koji je svojevremeno sirio "Mir Boziji" slikajuci se sa kalasnjikovim.

Ako je i od Srbije u jednom danu, previse je.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat