Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 12. 2005.   #48
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Zašto bi on to rekao, ako nije tačno? Možda on nije dovoljno uspešan, pa mora da laže? Možda bi mu nešto mnogo naškodilo da kaže da je to izjavio i da je pogrešio? Big deal..

Uostalom, ta njegova navodna izjava je i čini mi se na UrbanLegends.com navedena baš tako, kao urban legend.

Jesam na strani MS-a a evo i zašto: svaki dan koristim njihove proizvode kao i 95% korisnika PC računara i više sam nego zadovoljan. Sa druge strane, imao sam zaista mnooogo puta priliku da se uverim da ljudi koji pljuckaju MS jednostavno ne poznaju ni Windows, a kamo li nešto drugo od MS-a. A, interesantno, svi su skloni da tvrde da Windows poznaju super i da je loš. Smešno. Danas da pitaš koliko ljudi zna da uključi firewall u Windowsu XP (bez SP2!) bio bi iznenađen koliko ih pojma nema da takvo nešto i postoji. A da ne pominjem da ih pitaš da slično urade i na Windowsu 2000 pomoću IPSec podešavanja.

A kad ste već skloni da tako pričate gluposti na račun Gejtsa, što ne komentarišete i činjenicu:

Mr Gates, the founder of Microsoft, was named (Times' magazine Person of the Year) with his wife for their Gates Foundation work. The charity is the world's biggest, with a $US29 billion endowment. It funds hundreds of projects globally, mainly public health, from vaccinating children to developing drugs.

Već sam rekao jednom pre: još će na kraju da ispadne da je uzimao od bogatih i davao siromašnim.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 24. 12. 2005. u 17:37.
degojs je offline   Odgovorite uz citat