Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 09. 2007.   #204
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Hehe, ma moze, nema frke. Ja sam samo realni optimista, koji valjda pokusava (kad vec nemam nikakav drugi uticaj) da ljudima koji ucestvuju u tome probudi stari dobri srpski inat, pa da makar i "zainat meni" to bude sredjeno mnogo pre 2009 godine.

A sad malo ozbiljnije, moj najbolji klijent je firma koja poseduje nekih 10k domena, od cega je dobar deo cctld, slucajno znam kako dobro idu pojedine extenzije (otuda znam cene za slobodne cctld extenzije koje si verovatno video na mom Blogu), a domaineri jedva cekaju nesto novo. I sam kao profesionalac znas kakav je buzz bio oko .vn domena, tako da ... siguran sam da bi slicno bilo sa .rs (.me). Kakvi bi bili komercijalni efekti za domaci nic, ne moram da pricam.

Naravno, i ja sam priznajem kao i mnogi ovde malo nestrpljiv, posto naravno i ja imam svoj interes, a cela procedura se meni bas otegla, ali daleko od toga da bilo koga optuzujem, naprotiv, kao sto sam vec i rekao na drugoj temi, izuzetno postujem tvoj rad oko intermodiuma, domaceg registra itd.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat