Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 09. 2007.   #43
Alkion
book-keeper
Certified
 
Avatar Alkion
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 53
Hvala: 1
7 "Hvala" u 4 poruka
Alkion is on a distinguished road
Default

He he

Pedja, banke imaju potpuno drugu vlasnicku i organizacionu strukturu u bankarskom sistemu od skola koje su u sistemu obrazovanja.
Direktor Nacionalne banke Grcke nije radnik Narodne banke, ali direktor skole jeste radnik Ministarstva prosvete.
Komercijalna banka vazi za banku koja ima dobru strukturu, jer je pokupila kadar iz nekadasnjeg SDK (sluzbe za platni promet)
Ali Narodnu banku, zabole da li Komercijalna banka obracunava peske ili preko abakusa, i koliko imaju zaposlenih i kakva im je interna organizacija rada.

Dakle, ide Ministar > Pomocnici > Nacelnici uprava > Direktori skola
Dakle, mi smo JEDNA FIRMA
OSNOVNO OBRAZOVANJE JE JEDNA FIRMA
Svi imamo isti program rada, svi imamo istu strukturu i sve treba da bude po ustaljenom planu i programa rada koji se donosi svakog septembra.
Ne vidim zasto bi skola u Beogradu angazovala Pexim a skola u Uzicu MB soft?
Nema logike
Ne znam da li me razumes,
ALI SOFTVER VEC POSTOJI, ja sam ga instalirao i popunjavao sam ga jednim delom.
Isao sam vec na 2 seminara u cilju upoznavanja rada i funkcionisanja tog sistema.

Problem je Ministarstvo prosvete koje nikada nema dobrog ministra za razliku od Zdravstva.
Za sadasnjeg ministra kazu da je vredan i temeljan. ajde da to vidim, iskreno se nadam.

Za one koji misle da je ovo Off topic, varaju se, ovo je jako vezano za pocetak teme.
Tu se vracamo na ono , da se ne zna ko puca a ko skuplja caure.
Sve dok se ne pojavi neki dinkic i lupi sakom o sto
Alkion je offline   Odgovorite uz citat